Newsletter

Twój adres e-mail

Niepoprawny adres email
Zapisz się Wypisz się


Reklama:
Chcę dodać znajomego. Jak to zrobić?

Jeśli przeglądając przepisy natknąłeś się na znany Ci nick możesz dodać spotkaną osobę do znajomych. W tym celu musisz najpierw zapytać ją o zgodę poprzez wysłanie jej wiadomości. Wystarczy kliknąć na nick użytkownika a następnie kliknąć button Dodaj znajomego. Na skrzynkę użytkownika przyjdzie wtedy wiadomość i po zaakceptowaniu przez nią zaproszenia pojawi się ona wśród Twoich znajomych. Każda osoba ma przypisaną grupę według swoich zainteresowań. Jeśli podobają Ci się przepisy konkretnego użytkownika możesz go również dodać do ulubionych wtedy w łatwy sposób będziesz mógł przeglądać jego profil i nowe przepisy.

Czym jest blog?

Blog to nic innego jak rodzaj własnej strony internetowej, na której możesz zamieszczać wpisy i posty ze swoich kulinarnych podbojów. Wpisy te to niejako forma wirtualnego dziennika Twojego wykonania, posty są chronologicznie uporządkowane i mają własne archiwum. Blog umożliwia również dodawanie kategorii wpisów a czytelnicy mogą komentować Twoje wpisy.

Jak dodać przepis?

W Twoim panelu użytkownika pod przyciskiem Przepisy znajdziesz przycisk Dodaj przepis. Uzupełnij wszystkie okna, dodaj zdjęcia i zaakceptuj zmiany. I gotowe. Przepis został dodany do Twojego konta. Jeśli chcesz coś w nim zmienić kliknij klawisz Organizuj przepisy - możesz tutaj edytować wszystkie zamieszczone wcześniej przepisy. Jeśli spodoba Ci się jakiś przepis użytkownika możesz dodać go do ulubionych poprzez kliknięcie gwiazdki po prawej stronie przepisu. Możesz też przesłać link do przepisu do znajomego. W tym celu, będąc na danym przepisie, kliknij button Wyślij znajomemu i wpisz jego e-mail bądź znajdź nick na liście.

Jak mam dodać artykuł?

Jeśli masz ciekawy pomysł na artykuł lub chcesz podzielić się poradą warto to zrobić? Dostaniesz za to aż 20 punktów a inni użytkownicy na pewno docenią Twój wysiłek. Wystarczy wejść w zakładkę Porady i artykuły w panelu użytkownika i kliknąć button Dodaj artykuł. Tutaj zasady są takie jak przy dodawaniu przepisu. Uzupełnij wszystkie pola, dodaj zdjęcie i gotowe. Artykuł musisz też przyporządkować do określonej kategorii. Pamiętaj o podaniu źródła jeśli korzystasz z pomocy innych autorów.

Książka Kucharska co to takiego i jak ją stworzyć?

To interaktywna wersja tradycyjnej książki z Twoimi ulubionymi kulinariami. Możesz zamieszczać w niej swoje wyjątkowe przepisy wraz ze zdjęciami, zmieniać Książce okładkę, tytuł i przewracać kartki jak w rzeczywistej publikacji! Możesz też zapisać Książkę na płycie i pokazać ją swoim znajomym gdziekolwiek chcesz. Masz najlepsze na świecie przepisy na ciasta? Stwórz z nich Książkę Kucharską i zaprezentuj swoje dzieło innym! Szczegółowy opis jak ją założyć znajdziesz w Tutorialu i w Pomocy

Skąd się biorą punkty w moich Statystykach?

Punkty zostają przyznawane za konkretne aktywności na portalu. Określona ich liczba przypisuje Ci określoną rangę. Jeśli chcesz zobaczyć ile punktów należy mieć aby zdobyć wyższy stopień wejdź w zakładkę Punkty i rangi w Twoim panelu logowania. Możesz tam też dowiedzieć się o korzyściach jakie niesie ze sobą doskonalenie swojej rangi. Statystyki to szybki sposób na sprawdzenie ile masz już dodanych przepisów, artykułów, wystawionych komentarzy i znajomych w liście kontaktów. Możesz tu również monitorować średnią ocenę jaką wystawiają inni Twoim przepisom.

Nasi Mistrzowie

Użytkownik

Ilość punktów

1 Portalkucharski 5255
2 KutakNaOtro 4246
3 Lukky 3700
4 Seed 3055
5 Browny 2650