Newsletter

Twój adres e-mail

Niepoprawny adres email
Zapisz się Wypisz się


Reklama:
Czym jest Portalkucharski.pl

Portalkucharski.pl to kulinarny portal społecznościowy, w którym wszyscy miłośnicy kulinariów znajdą coś dla siebie. PortalKucharski.pl występuje w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Dzięki temu możesz dzielić się rodzimymi przepisami z anglojęzycznymi znajomymi lub poznać obyczaje panujące przy stole, jak i kulturę jedzenia w innych krajach.

Jak korzystać z wewnętrznej poczty?

Jeśli masz już dodanych kilku znajomych możesz wysyłać i odbierać od nich pocztę. Wystarczy wejść w button Poczta w panelu a następnie Napisz wiadomość. Tam wybierz z listy nich Twojego znajomego/znajomych i napisz mu wiadomość. Możesz załączać również załączniki.

Od czego mam zacząć?

Możesz zacząć od dodania kilku fajnych przepisów. Mając kilka na koncie możesz już tworzyć interaktywną Książkę Kucharską i pokazać ją innym. Z czasem zapoznasz na portalu innych użytkowników, którzy np. mają takie same zainteresowania jak Ty. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko dzielić się swoimi przepisami i zainteresowaniami kulinarnymi ale również tworzyć listę ulubionych kucharzy, czy chociażby dyskutować z nimi poprzez komunikator czy forum. Na portalu każdy użytkownik posiada własną pocztę wewnętrzną, może prowadzić swojego własnego kulinarnego bloga oraz pisać i dodawać artykuły.

Nasi Mistrzowie

Użytkownik

Ilość punktów

1 Portalkucharski 5255
2 KutakNaOtro 4246
3 Lukky 3700
4 Seed 3055
5 Browny 2650