Newsletter

Twój adres e-mail

Niepoprawny adres email
Zapisz się Wypisz się


Reklama:
Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie
Aktualna ocena: 5
Oceń:

Smak zamknięty w zupie - konkurs z nagrodami

Data: 02.12.2012
Status: Zakończony


Jesień to feeria barw i smaków... Na stole i za oknem króluje soczysta pomarańcz, ognista czerwień i energetyzująca żółć. Za to w ogródku i na straganie czeka na nas ogromny wybór jesiennych warzyw, które dają nam olbrzymie pole do popisu podczas przygotowywania zdrowych, sycących zup. Pamiętajmy, że ich wyjątkowy smak najlepiej podkreśli czysta, przefiltrowana w dzbankach Dafi woda.
Czas najwyższy aby rozsmakować się w gorących zupach i kremowych bulionach. Nie ma lepszej recepty na rozgrzanie organizmu od środka i dodanie sobie energii! Własnoręcznie przyrządzony wywar stanowi podstawę zdrowego, pożywnego dania. Aby zupa miała jak najlepszy smak i zachowała wszystkie wartości odżywcze kryjące się w jesiennych warzywach, warto skorzystać z dzbanka filtrującego Dafi. Dzięki nowoczesnym wkładom uzdatniającym przygotujemy czystą, pozbawioną zanieczyszczeń wodę będącą bazą naszej sezonowej zupy. Danie przyrządzone w ten sposób nie tylko pobudzi zmysł smaku, ale i skutecznie poprawi nam nastrój.
Ciepłe wywary i buliony rozluźniają mięśnie żołądka, wspomagają procesy trawienne, pobudzają krążenie i po zjedzeniu dają przyjemne uczucie relaksu. Na zbliżające się chłody szczególnie godne polecenia są zupy pełne rozgrzewających, aromatycznych przypraw. Warto pomyśleć o dodaniu cebuli i czosnku, które wzmacniają odporność i leczą pierwsze objawy przeziębienia. Smacznego!

Konkurs zakończony! Serdecznie gratulujemy wygranym!

Dzbanki filtrujące firmy Dafi wędrują do użytkowników:

- rafik80 i Krupnik z fasolką na biodrówce
- czekoladka i Zupa jarzynowa z kurkami
- Lenka86 i Zupa pomidorowa zasmażana lub z podprawą zacieranaDzbanek

Nasi Mistrzowie

Użytkownik

Ilość punktów

1 Portalkucharski 6855
2 KutakNaOtro 4246
3 Lukky 3700
4 Seed 3055
5 Browny 2650