Newsletter

Twój adres e-mail

Niepoprawny adres email
Zapisz się Wypisz się


Reklama:
Terapeutyczny Pamiętnik Kulinarny

Śledzik z czosnkiem

Data dodania postu: 26.07.11

To zakąska tylko dla prawdziwych mężczyzn. Genialna do zimnej wódeczki na męskie spotkanie. Jej główną zaletą jest to, że zabija skutecznie woń alkoholu. Gwarantuję, będziecie cuchnąć tak, że żona nie poczuje od Was wódki. Dodatkową zaletą śledzika jest to, że można go przygotować w czasie między telefonem od kumpli a ich przyjazdem.
Komentarze: 0

Jesienna zupa gulasz z kociołka

Data dodania postu: 25.07.11

Tą przepyszną , aromatyczną zupę gotuję zawsze na zakończenie jesiennych prac w ogrodzie. Wieszam kociołek na ogniu , wrzucam składniki i idę grabić ostatnie liście. Spożywana w towarzystwie przyjaciół i dobrej wódeczki rozgrzewa, cudownie poprawia nastrój i jest bardzo sycąca.
Komentarze: 0

Flaki nie Po warszawsku

Data dodania postu: 25.07.11

Świat dzieli się na tych, co lubią flaki i tych, co ich nie wezmą do ust.Ja należę do tych pierwszych, choć miłość do nich w moim przypadku jest kompletnie nieuzasadniona. Moje pierwsze spotkanie z flakami było traumatycznym przeżyciem i kompletną porażką. W czasach, kiedy, decyzja o składzie menu obiadowego polegała na wyborze miedzy zupą z octu a sokiem z brzozy, nabycie żołądka wołowego było jak wygranie BMW w loterii „pusty esemes”A ja zostałam namaszczona.Ot. Takie spotkanie Ślepego Losu ze Ślepą Kurą.
Komentarze: 0

Polędwica wołowa Anny

Data dodania postu: 25.07.11

Anna była prawdziwa damą.Nienaganne maniery, szalenie wytworna, zawsze pogodna i uśmiechnięta. Zgrabna i filigranowa. Długie, rude włosy upięte w kok, twarz o alabastrowej nigdy nie opalanej cerzeZjawiskowa. Kiedy ją poznałam miała prawie 70 lat. U boku Bohdana konsumowała wszelkie przejawy życia luksusowego. Teatr, kino, zagraniczne ciuchy, kremy na zamówienie.Sopot, Krynica, Zakopane. Zdrowy, długi sen i dieta.Pani do Tego i Pani do Tamtego dbały o to żeby ręce Anny były nieskazitelne.Ale polędwicę robiła sama. Najlepszą na świecie.
Komentarze: 0

Wyświetl: 102030 postów na stronie
Nasi Mistrzowie

Użytkownik

Ilość punktów

1 Portalkucharski 6545
2 KutakNaOtro 4246
3 Lukky 3700
4 Seed 3055
5 Browny 2650