Newsletter

Twój adres e-mail

Niepoprawny adres email
Zapisz się Wypisz się


Reklama:
Zapisz jako PDF

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie
Aktualna ocena: 0
Oceń:
Tekst i zdjęcie:
Portalkucharski Platynowy Szef Kuchni (6855)

Zmywarki gastronomiczne w sklepie Revolution

Zmywarka do naczyń jest wręcz niezbędnym urządzeniem w kuchni profesjonalnej, gdzie brudnych szklanek i talerzy do zmywania jest bardzo dużo - i to każdego dnia. W takim wypadku nie używa się zmywarek domowych, ale zmywarek profesjonalnych - które mają o wiele wyższą wydajność. Zmywarka do naczyń jest wręcz niezbędnym urządzeniem w kuchni profesjonalnej, gdzie brudnych szklanek i talerzy do zmywania jest bardzo dużo - i to każdego dnia. W takim wypadku nie używa się zmywarek domowych, ale zmywarek profesjonalnych - które mają o wiele wyższą wydajność.

Zmywarki gastronomiczne

Te profesjonalne sprzęty znaleźć można na rynku w kliku wersjach: w zależności od ich przeznaczenia oraz od wydajności. Najpopularniejsze obecnie (pod względem przeznaczenia) są zmywarki:
- uniwersalne,
- do naczyń,
- do filiżanek,
- do szkła.

W gastronomii najczęściej spotkać można zmywarki podblatowe, które mają optymalne wymiary oraz wydajność. Jednak wybrać można także zmywarkę kapturową albo tunelową. Sprzęty te mają bardzo dużą wydajność oraz pozwalają na mycie dużych naczyń, takich jak garnki, tace i różnego rodzaju pojemniki. Aby spełniać wymagania sanepidu, zmywarki używane w gastronomii wyposażone są w funkcję wyparzania. Natomiast, by jakość mycia była możliwie najwyższa, płyny do mycia powinny być dozowane automatycznie. Dozowniki płynów: myjącego oraz nabłyszczającego pomogą we właściwym i regularnym ich dostarczaniu, w celu osiągnięcia efektu idealnego: w postaci czystych, lśniących naczyń oraz szkła bez żadnych zacieków. Żeby tak właśnie się stało najlepiej używać profesjonalnych płynów do zmywarek gastronomicznych.

Profesjonalne zmywarki w sklepie Revolution

Z racji, że mogą różnić się one funkcjonalnością, sklep oferuje różne ich modele. Można wśród nich wymienić:
- Uniwersalne zmywarki do naczyń (np. dla restauracji) - wyposażone w sterowanie manualne i pozwalające na umycie w bardzo szybkim czasie wielu koszy talerzy, szkła oraz sztućców (ilość/długość cykli mycia: 1/120 sekund) . Zmywarki te zrobione są ze stali nierdzewnej i mają termostat bezpieczeństwa dla bojlera oraz wanny.
- Zmywarki do szkła - posiadające oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali nierdzewnej i bardzo wydajne.
- Zmywarki do filiżanek (doskonałe do kawiarni) - można w nich zmywać także kubki, szklanki, sztućce i talerzyki.
- Zmywarki kapturowe do naczyń - posiadające m.in.: cztery filtry powierzchniowe nad poziomem wody w wannie, sito przed wlotem do pompy oraz sprężyny, które ułatwiają podnoszenie kaptura.

Oprócz zmywarek gastronomicznych w sklepie znaleźć można także niezbędne do ich używania akcesoria, to znaczy: podstawy pod (różnego rodzaju) zmywarki z prowadnicami oraz dozowniki płynu myjącego (pasujące do wszystkich dostępnych w sklepie zmywarek). Kupując zmywarkę gastronomiczną w sklepie Revolution ma się gwarancję, że będzie ona służyła w lokalu gastronomicznym niezawodnie i przez wiele długich lat.

Będzie ona również posiadała wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, na przykład: dużą przestrzeń roboczą wewnątrz, czy zastosowanie sterownika, który umożliwia odczyt temperatury wody i sygnalizuje ewentualne nieprawidłowości w cyklu zmywania. Zmywarka gastronomiczna z dużą wydajnością pozwoli na szybkie czyszczenie naczyń i sztućców, a co za tym idzie - umożliwi prawidłowe działanie każdego lokalu gastronomicznego.


Nasi Mistrzowie

Użytkownik

Ilość punktów

1 Portalkucharski 6855
2 KutakNaOtro 4246
3 Lukky 3700
4 Seed 3055
5 Browny 2650