Newsletter

Twój adres e-mail

Niepoprawny adres email
Zapisz się Wypisz się


Reklama:
Zapisz jako PDF

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie
Aktualna ocena: 0
Oceń:
Tekst i zdjęcie:
Portalkucharski Platynowy Szef Kuchni (6855)

Herbata LOYD - zielona z maliną

Herbata jest napojem znanym od tysiącleci. Swoją karierę zaczynała wśród elit. Na szczęście teraz jest dostępna dla każdego! Wszyscy możemy cieszyć się jej smakiem i zdrowotnymi właściwościami. Na rynku dostępnych jest mnóstwo firm, które kuszą nas cenami, przebijają się mieszankami smaków i właściwości im przypisywanych.

Jako klienci często błądzimy wśród marek, a nasze wybory nie zawsze są trafione. Dlatego warto oprzeć się na tradycji, doświadczeniu oraz inspiracji firmy. Doskonałym wyborem będzie herbata Loyd, która spełnia każdy z powyższych warunków.

Rodzaje herbaty

Herbaty Loyd nie pozwolą nam się nudzić. Poza standardowymi rodzajami herbat firma proponuje nam egzotyczny smak tego napoju, jakim bez wątpienia jest Herbata Loyd Yerba Mate z ostrokrzewu paragwajskiego. Jest to jeden z wielu zdrowych produktów, które proponuje nam firma Loyd. Nie da się ukryć, że kolejnym rodzajem herbaty, który zawojował rynek, jest jej zielona odmiana. Niestety nie każdemu do gustu przypadł jej specyficzny gorzkawy wręcz smak. Na szczęście Loyd wychodzi naprzeciw konsumenckim potrzebom i zapewnia produkty, które zadowolą i przekonają do siebie wszystkich. Niegdyś ulubiony napar chińskiego cesarza, teraz cieszy podniebienia zwykłych ludzi. Jeśli nie jesteśmy fanami tradycyjnego smaku zielonej herbaty, to Loyd pozwala nam wybierać spośród kilku jej mieszanek z soczystymi owocami, dzięki którym zyskuje niepowtarzalną głębię smaku!

Niedawno na półki sklepowe trafiło połączenie zielonej herbaty z dobrze nam znaną maliną. Jest to strzał w dziesiątkę, ponieważ pośród cytrusowych smaków, malina jest tym, którego większość z nas potrzebowała. Dzięki niej zielona herbata nabrała codziennego, domowego charakteru i sięga po nią coraz więcej osób! Jej prozdrowotne właściwości pomagają naszemu organizmowi zwalczać takie dolegliwości jak na przykład przewlekły stres. Jest też świetnym antyoksydantem i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Loyd zapakował ją w torebki-piramidy, które pozwalają na zachowanie wszystkich właściwości niezbędnych dla skutecznego jej działania.


Nasi Mistrzowie

Użytkownik

Ilość punktów

1 Portalkucharski 6855
2 KutakNaOtro 4246
3 Lukky 3700
4 Seed 3055
5 Browny 2650